Керівник Програми Дегтяр А.П.

Працюючи більше 10 років в сфері інформаційних технологій, я усвідомив одну з основних причин недостатнього розвитку малого бізнесу в Україні — складний і дорогий доступ до можливостей, які дає діджіталізація. Дуже часто малий бізнес змушений обмежуватися вузьким географічним покриттям саме через складність і високу вартість запуску сайту або інтернет-магазину.

Інтернет стає доступнішим кожну мить. Сьогодні інтернет є буквально у кожної людини в кишені — в мобільному телефоні. Це відкриває широкі можливості для розвитку малого бізнесу в Україні, тому що дозволяє пропонувати товари та послуги по всій країні і навіть за кордоном.

Моя Програма діджіталізації України покликана скоротити розрив між малим бізнесом і доступом до можливостей сучасного інтернету. Більш того, я хочу, щоб кожна людина могла скористатися перевагами, які дає власний сайт або інтернет-магазин.

Сайт потрібний не тільки підприємцям. Українські вчені, письменники, художники і всі інші люди можуть висловити свої ідеї, представити себе через особистий сайт. Крім того, адміністрування свого сайту дозволяє виробити корисні навички, які затребувані в сучасному світі. Це корисно не тільки для громадянина, а й для держави в цілому, тому що підвищує добробут суспільства.

Я пропоную дуже низькі ціни на послуги зі створення простого сайту або інтернет-магазину. Так, ви отримаєте простий сайт, без надмірностей. Але завдяки тому, що сайт базується на системі управління вмістом WordPress, ви зможете самостійно налаштувати його на свій розсуд.

Беручи участь в моїй Програмі, ви отримуєте простий, зручний, функціональний і працюючий інструмент, який успішно використовують мільйони користувачів по всьому світу. Крім того, в рамках цієї Програми я пропоную безкоштовні консультації на відкритому форумі, а також допомогу і підтримку своїми знаннями. Надалі до участі в Програмі будуть залучатися всі бажаючі експерти, які як і я хочуть зробити Україну процвітаючою діджитал-державою.

Ознайомтеся з напрямками Програми: