Інтернет присутність

Ваша присутність в Інтернеті означає те, як люди і інші компанії бачать ваш бізнес в Інтернеті. Ваша присутність в Інтернеті включає в себе:

Цифровий маркетинг

Цифровий маркетинг – це просування вашого бізнесу з використанням онлайн-ресурсів та інструментів. Інструменти цифрового маркетингу застосовуються на веб-сайтах, платформах соціальних мереж та у мобільних додатках. Вони можуть включати в себе банерну рекламу, рекламу в пошукових системах, рекламу в Facebook, маркетинг по електронній пошті і інші.

Продажі онлайн

Використання онлайн-продажів у вашому бізнесі дозволяє покупцям купувати у вас в будь-який час, навіть коли двері вашого магазину зачинені. Продаж через Інтернет допомагає скоротити грошові, людські та часові витрати, що дозволяє зосередити гроші, персонал і час на інших напрямках розвитку бізнесу.

Взаємодія з клієнтами

Взаємодія з клієнтами – це надання клієнтам доступу до вашого бізнесу будь-яким зручним способом – мобільний пристрій, настільний комп’ютер, традиційний телефонний дзвінок або соціальні мережі. Клієнту потрібно зробити мінімум зусиль, щоб знайти інформацію, послугу або продукт, які він шукає.

Для підтримки вашої взаємодії з клієнтами ви можете використовувати систему управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), яка допоможе вам:

  • Збирати і зіставляти інформацію про ваших клієнтів
  • Відслідковувати контакти, передзвонювати і робити пропозиції
  • Відслідковувати ефективність ваших традиційних і цифрових маркетингових стратегій
  • Зв’язати інформацію про ваших клієнтів з вашим бухгалтерським програмним забезпеченням.